Kondolencje dla lek. med. Grażyny Dąbek z córkami
Wyrazy współczucia
dla naszej Koleżanki
lek. med. Grażyny Dąbek z córkami
z powodu śmierci
Mamy i Babci
Anny Godos
która zawsze wspierała nasze wałbrzyskie medyczne środowisko,
składają
koleżanki i koledzy z Delegatury Wałbrzyskiej DIL
Lek. dent. Anna Politowicz-Kalinowska
Synowi i Bliskim
zmarłej Koleżanki
Anny Politowicz-Kalinowskiej
wyrazy współczucia
składają
lekarze stomatolodzy z Delegatury w Jeleniej Górze
Kondolencje dla lek. dent. Małgorzaty Świniarskiej-Ożóg
Koleżance
lek. dent. Małgorzacie Świniarskiej-Ożóg
i Jej Bliskim
słowa wsparcia i otuchy
po śmierci
Mamy
lek. dent. Haliny Muszyńskiej-Świniarskiej
składają
lekarze stomatolodzy z Delegatury w Jeleniej Górze
Kondolencje dla dr. hab. n. med. Przemysława Pacana, prof. UR
Naszemu Przyjacielowi
dr. hab. n. med. Przemysławowi Pacanowi, prof. UR
ordynatorowi VI Oddziału Psychiatrycznego Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu,
kierownikowi Zakładu Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Rzeszowskiego
wyrazy serdecznego współczucia
z powodu odejścia
Taty
składa
Jacek Szepietowski z Rodziną
Lek. dent. Ryszard Łopuch
Z głębokim smutkiem żegnamy
śp. lek. dent. Ryszarda Łopucha
lekarza stomatologa, wybitnego działacza samorządowego i współtwórcę odrodzonego samorządu lekarskiego w Polsce.
Odszedł od nas człowiek wielkiej pasji i oddania, który całe życie zawodowe związał z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem. Jako lekarz dentysta przez dekady niósł pomoc pacjentom, łącząc rzetelną praktykę kliniczną z niezwykłym zaangażowaniem społecznym.
W naszej pamięci zapisze się przede wszystkim jako współtwórca struktur odrodzonego samorządu. Był członkiem Komitetu Organizacyjnego Izb Lekarskich oraz delegatem na historyczny I Krajowy Zjazd Lekarzy oraz członkiem Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej I i III kadencji. Aktywny działacz Dolnośląskiej Izby Lekarskiej oraz gorący zwolennik integracji środowiska lekarzy i lekarzy dentystów w ramach wspólnego samorządu.
Jego mądrość, doświadczenie oraz determinacja w budowaniu fundamentów nowoczesnych
izb lekarskich po 1989 roku, pozostaną trwałym dziedzictwem dla kolejnych pokoleń medyków.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Komisja Stomatologiczna Dolnośląskiej Rady Lekarskiej