Wydarzyło się - Piknik lekarski po raz drugi Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Międzypokoleniowa integracja miała to do siebie, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi upodobali sobie megabańki. (Fot. K.N.)

Piknik lekarski po raz drugi

Międzypokoleniowa integracja lekarska doczekała się swojej kontynuacji. 8 września 2019 r. odbył się II Piknik Lekarski zorganizowany przez Komisję Młodych Lekarzy DRL. Tym razem miejscem imprezy, którą sfinansował Klub Lekarza DIL pod przewodnictwem wiceprezesa DRL dr. n. med. Piotra Knasta, był Fort Przygody, na terenie dawnych poligonów wojskowych.

Pomimo początkowych obaw wywołanych niekorzystną aurą, pogoda dopisała i frekwencja przeszła oczekiwania organizatorów. W Forcie Przygody pojawiło się 437 osób, z czego 154 to lekarze i lekarze dentyści, a 283 to osoby towarzyszące (w tym 177 dzieci). Dla najmłodszych uczestników przygotowano całą masę atrakcji takich jak: cieszące się ogromnym zainteresowaniem megabańki, malowanie twarzy, klocki max czy dmuchane zamki. Dodatkowo, dorośli mogli sprawdzić się ze swoimi pociechami na strzelnicy paintballowej, strzelnicy z łukiem lub strzelnicy z wiatrówką. Ponadto na wszystkich czekało pyszne jedzenie z grilla, wielkie ognisko, muzyka i wspaniała zabawa.

Sądząc po nieschodzących z twarzy uśmiechach, wesołych rozmowach i panującej podczas pikniku radosnej atmosferze, cel został osiągnięty.

Do zobaczenia za rok!

K.N.

Dr Katarzyna Jungiewicz-Janusz z Komisji Młodych Lekarzy DRL (pierwsza od lewej) po raz kolejny udowodniła, że świetnie sprawdza się w roli organizatorki.

Tajfun, wierny przyjaciel prezesa DRL dr. Pawła Wróblewskiego, też się nie nudził...

Wielkim powodzeniem cieszyło się stoisko z farbami i kredkami do malowania twarzy. Nie tylko dzieci, ale też dorośli bawili się przy tym wybornie.

Rada Klubu Lekarza reprezentowana przez dr. Piotra Knasta (w środku) po raz drugi sfinasowała Piknik Lekarski.

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni kochają piłkę nożną. I to za- Może i niecałkiem zdrowo, ale za to jak smacznie... równo ci duzi, jak i mali.

Może i niecałkiem zdrowo, ale za to jak smacznie...