logowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Sprawozdania z działalności organów i Komisji DRL za 2012 rok: DELEGATURA LEGNICKA Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

DELEGATURA LEGNICKA

W Delegaturze Legnickiej zarejestrowanych jest 1349 lekarzy i lekarzy dentystów. Są oni zorganizowani w 11 kołach z aktywnymi przewodniczącymi: Violetta Duży, Dariusz Dąbrowski, Grzegorz Pacułt. Funkcję przewodniczącego delegatury pełni dr Ryszard Kępa, a jego zastępczynią i pełnomocnikiem ds. stomatologii jest lek. stom. Violetta Duży.

lek. med. Ryszard Kępa wiceprezes DRL ds. Delegatury LegnickiejDziałalność delegatury ma wielowymiarowy charakter. Ukierunkowana jest przede wszystkim na aktywność koleżanek i kolegów w kołach. Radę pomocową, organizacyjną, administracyjną, we współpracy z pełnomocnikami, stanowi p. Krystyna Krupa – specjalista.

DZIAŁALNOŚĆ SZKOLENIOWA:

  • szczególną aktywność wykazują koła stomatologiczne. W 2012 r. Koło Stomatologów w Lubinie przeprowadziło 9 szkoleń, a Koło Stomatologiczne w Głogowie 8 szkoleń.

DZIAŁALNOŚĆ DORADCZA:

  • w zakresie działalności gospodarczej (indywidualne i specjalistyczne praktyki lekarskie). Pozytywnie rozpatrzono 635 spraw,
  • w zakresie ubezpieczeń (obowiązkowe polisy OC) – 48 spraw,
  • w zakresie rejestru lekarzy i inne – 78 spraw.

DZIAŁALNOŚĆ KULTURALNO-ROZRYWKOWO-SPORTOWA:

  • organizacja zabaw tanecznych i balów (Bal Stomatologa w Legnicy, Bal Stomatologa w Lubinie, Andrzejki lubińskich dentystów, Bal Lekarza w Jaworze),
  • organizacja wyjazdów wypoczynkowych i wycieczek (Koło Stomatologiczne w Lubinie, wyjazd do Czech i Drezna),
  • organizacja zawodów i treningów sportowych (Koło Lekarzy w Legnicy – wynajem pływalni i kortów tenisowych, Koło Lekarzy przy WSzS w Legnicy wynajem sal gimnastycznych i sportowych.

Ryszard Kępa

 

Zaloguj się aby komentować.