logowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Nasi stomatolodzy - NIEZWYKŁE SPOTKANIE KOBIET Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

I wieczór integracyjny „Być kobietą, być kobietą”. Podaruj sobie piękno poprowadziły ze swadą Alicja Marczyk-Felba i Grażyna Ossowska – organizatorki i pomysłodawczynie spotkania. (Fot. M.J.)

NIEZWYKŁE SPOTKANIE KOBIET

Być kobietą to spotkanie towarzyskie, jednopłciowe, które odbyło się 2 października w siedzibie DIL we Wrocławiu. Zainteresowanie spotkaniem ogromne, frekwencja znakomita, ograniczona jedynie pojemnością sal Domu Lekarza. Nie rozmawiałyśmy o medycynie, pacjentach, chorobach, lecz tylko o urodzie życia i medycynie estetycznej stosowanej. Zaczęłyśmy od teorii, jak to w środowisku lekarskim bywa, przeszłyśmy do zajęć praktycznych prowadzonych przez profesjonalistów z branży medyczno-kosmetycznej. Nie zapomniałyśmy także o strojach, ich urodzie i kolorystycznych kompozycjach. Spotkanie zyskało na atrakcyjności dzięki licznym niespodziankom zaoferowanym nam przez nieocenionych sponsorów. Można było wylosować atrakcyjne wyjazdy, przydatne kosmetyki, biżuterię, książki a nawet wygodny fotel.

Pouczający wykład na temat pielęgnacji skóry z wykorzystaniem nowoczesnych zabiegów dermatologicznych przedstawiła nasza koleżanka Ala Grodzińska, o laseroterapii opowiadała dr Mariola Oleszkiewicz. Wiele dowiedziałyśmy się także o skutecznym odmładzaniu, doborze kolorystycznym ubioru i makijażu, projektowaniu i godnym noszeniu wszelkiego rodzaju sukien i innych okryć. Ważnym i trudnym tematem było, jak zawsze, dobre, zdrowe i sprzyjające sportowej sylwetce odżywianie.

Atmosfera była rodzinna, radosna, także dzięki doskonałemu jedzeniu i wybornym winom zapewnionym przez sponsora p. Józefa Nawrota (firma Nelson Catering&Events) – szacunek w imieniu konsumentek. Wspaniały był też sposób podania, stoły pięknie nakryte, aż chciało się siedzieć, jeść, popijać i rozmawiać.

Spotkanie odbyło się dzięki hojności i życzliwości sponsorów, którym serdecznie dziękujemy!

SPONSORZY:

  1. Vitrulan Textile Glass GmbH,
  2. Nelson Catering&Events Józef Nawrot,
  3. Ergokoncept,
  4. Toyota Nowakowski,
  5. TU Inter Polska S.A.
  6. BoConcept,
  7. Dwór Elizy sp. z o.o.,
  8. Łyko,
  9. Clarena z o.o. sp. komandytowa.

Alicja Marczyk-Felba, Grażyna Ossowska

 

 

Zaloguj się aby komentować.